Дім – це місце спокою і відпочинку. Кожен з нас хоче щоб в домі панував мир і злагода. Тому ми християни молимось в домі освячуючі простір і встановлюємо в кожній кімнаті хрестик, як знамено перемоги і захисту.
Для освячення квартири необхідно зателефонувати або підійти в церкві до священика і домовитись про дату і час. тел. +49 152 361 106 913 о. Ярослав Богодист


