Слава Ісусу Христу дорогі браття і сестри, раді запросити Вас на спільну молитву в “Ніч всіх церков” до храму св. Андрія.
16 вересня об 19:00 буде відкрито виставку картин, яку організовує Юлія Марушко з пісенним супроводом українського хору “Мальви”.
Після творчої програми о 20:00 розпочнеться богослужіння православної громади Св. Миколая, в древньому стилі при свічках, спільно з громадою лютеран на чолі з Кордом Шолером.
Це особливі молитви миру і згадка древнього християнства у дружній атмосфері молитовного єднання. Після богослужіння буде час для спілкування за чашечкою чаю чи кави.

